Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
seventwelve
Movie Buff - 187 Films Ranked
Member Since: Nov 13, 2009
Location: USA
Recent Rankings
85 Creepshow (1982) - Nov 13, 2009
18 Funny Games (1997) - Nov 13, 2009
60 The Skeleton Key (2005) - Nov 13, 2009
65 Day of the Dead (1985) - Nov 13, 2009
76 The Omen (1976) - Nov 13, 2009
92 Battle Royale (2000) - Nov 13, 2009
50 Event Horizon (1997) - Nov 13, 2009
67 Planet Terror (2007) - Nov 13, 2009
84 Candyman (1992) - Nov 13, 2009
71 The Ruins (2008) - Nov 13, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with seventwelve. Why not go rank more films, then come back and check it out again?