![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
seventy | |
![]() |
Film Freak - 500 Films Ranked
Member Since: Sep 11, 2010
Location: Brazil
|

| 80 | Before Sunset (2004) - May 13, 2011 |
| 81 | Before Sunrise (1995) - May 13, 2011 |
| 80 | Before the Rain (1994) - May 13, 2011 |
| 70 | Carnal Knowledge (1971) - May 13, 2011 |
| 76 | The Anonymous Venetian (1970) - May 13, 2011 |
| 65 | Anna Karenina (1948) - May 13, 2011 |
| 81 | Anna Karenina (1935) - May 13, 2011 |
| 63 | Anna Karenina (1997) - May 13, 2011 |
| 75 | Anna and the King of Siam (1946) - May 13, 2011 |
| 67 | Anna and the King (1999) - May 13, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |