![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sevgisahin | |
![]() |
Flick Fan - 67 Films Ranked
Member Since: Dec 13, 2011
Location: istanbul, Turkey
|

| 80 | In Time (2011) - May 29, 2012 |
| 70 | Tower Heist (2011) - Mar 19, 2012 |
| 80 | 50/50 (2011) - Mar 12, 2012 |
| 65 | The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1 (2011) - Mar 05, 2012 |
| 88 | The Help (2011) - Mar 02, 2012 |
| 88 | Hugo (2011) - Feb 29, 2012 |
| 82 | Moneyball (2011) - Feb 16, 2012 |
| 84 | Sherlock Holmes (2010) - Jan 24, 2012 |
| 80 | One Day (2011) - Jan 20, 2012 |
| 85 | Sherlock Holmes (2009) - Jan 16, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |