![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sevinc | |
![]() |
Movie Buff - 114 Films Ranked
Member Since: Mar 21, 2010
Location: istanbul, Turkey
|

| 100 | Anayurt Oteli (1987) - Mar 21, 2010 |
| 70 | The Fast and the Furious (2001) - Mar 21, 2010 |
| 100 | Highlander (1986) - Mar 21, 2010 |
| 90 | The Interpreter (2005) - Mar 21, 2010 |
| 90 | Back to the Future Part III (1990) - Mar 21, 2010 |
| 80 | The Negotiator (1998) - Mar 21, 2010 |
| 100 | Schindler's List (1993) - Mar 21, 2010 |
| 90 | The Devil Wears Prada (2006) - Mar 21, 2010 |
| 80 | Taxi (2004) - Mar 21, 2010 |
| 80 | The Mask of Zorro (1998) - Mar 21, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |