Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
seyma yldrm
Movie Buff - 426 Films Ranked
Member Since: May 19, 2011
Recent Rankings
85 City of God (2003) - May 27, 2012
90 Modern Times (1936) - May 21, 2012
85 Paprika (2006) - May 14, 2012
45 Friends with Benefits (2011) - May 10, 2012
70 Ben X (2007) - May 04, 2012
70 Into the Wild (2007) - May 01, 2012
80 Mary and Max (2009) - May 01, 2012
75 Tuesdays with Morrie (1999) - Apr 21, 2012
80 Spirited Away (2002) - Apr 13, 2012
80 Hotel Rwanda (2004) - Apr 04, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with seyma yldrm. Why not go rank more films, then come back and check it out again?