![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sf49rox | |
![]() |
Movie Buff - 343 Films Ranked
Member Since: Jul 27, 2008
Location: USA
|

| 87 | Hot Tub Time Machine (2010) - Feb 04, 2012 |
| 87 | 12 Monkeys (1995) - Dec 21, 2011 |
| 75 | Almost Famous (2000) - Dec 21, 2011 |
| 84 | The Ghost Writer (2010) - Dec 21, 2011 |
| 83 | Crazy, Stupid, Love (2011) - Dec 20, 2011 |
| 82 | Drive (2011) - Dec 20, 2011 |
| 78 | Deja Vu (2006) - Sep 26, 2010 |
| 79 | Lilo & Stitch (2002) - Sep 26, 2010 |
| 90 | Toy Story 3 (2010) - Sep 05, 2010 |
| 84 | Kiwi! (2006) - Jul 29, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |