Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
sfleming1982
Flick Fan - 41 Films Ranked
Member Since: Jun 29, 2011
Location: USA
Recent Rankings
78 The Last Samurai (2003) - Jun 29, 2011
84 Independence Day (1996) - Jun 29, 2011
87 Gattaca (1997) - Jun 29, 2011
90 Ransom (1996) - Jun 29, 2011
70 Titanic (1997) - Jun 29, 2011
75 Spider-Man 3 (2007) - Jun 29, 2011
80 Fried Green Tomatoes (1991) - Jun 29, 2011
90 The Saint (1997) - Jun 29, 2011
75 Children of Men (2006) - Jun 29, 2011
99 American History X (1998) - Jun 29, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with sfleming1982. Why not go rank more films, then come back and check it out again?