sg31873

sg31873
Movie Buff - 329 Film Ratings
Member Since: 17 Jul 2013
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 30% Mauvais Sang (1986) - Rated 19 Dec 2014
60 30% 12 Years a Slave (2013) - Rated 17 Oct 2014
70 54% Nostalghia (1983) - Rated 17 Oct 2014
35 8% Berberian Sound Studio (2012) - Rated 17 Oct 2014
70 54% The King's Speech (2010) - Rated 17 Oct 2014
85 90% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 17 Oct 2014
75 69% Prisoners (2013) - Rated 17 Oct 2014
75 69% Sound of My Voice (2011) - Rated 17 Oct 2014
60 30% North Face (2008) - Rated 31 Jul 2014
70 54% Memories of Murder (2003) - Rated 31 Jul 2014