![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sgentry01 | |
![]() |
Flick Fan - 58 Films Ranked
Member Since: Feb 13, 2011
Location: Jeffersonville, Indiana, USA
|

| 95 | SLC Punk! (1998) - Mar 08, 2011 |
| 94 | Fight Club (1999) - Mar 08, 2011 |
| 90 | Yes Man (2008) - Feb 17, 2011 |
| 90 | Rushmore (1998) - Feb 14, 2011 |
| 94 | Vanilla Sky (2001) - Feb 14, 2011 |
| 95 | The Truman Show (1998) - Feb 14, 2011 |
| 90 | Natural Born Killers (1994) - Feb 14, 2011 |
| 84 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Feb 14, 2011 |
| 95 | Elf (2003) - Feb 14, 2011 |
| 90 | The Devil's Rejects (2005) - Feb 14, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |