![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sgoranson | |
![]() |
Flick Fan - 45 Films Ranked
Member Since: Jan 3, 2011
Location: Canada
|

| 85 | WALL·E (2008) - Jan 03, 2011 |
| 80 | The Blind Side (2009) - Jan 03, 2011 |
| 83 | Juno (2007) - Jan 03, 2011 |
| 85 | A Beautiful Mind (2001) - Jan 03, 2011 |
| 90 | Hitch (2005) - Jan 03, 2011 |
| 2 | Made in America (1993) - Jan 03, 2011 |
| 85 | Enemy of the State (1998) - Jan 03, 2011 |
| 12 | Wild Wild West (1999) - Jan 03, 2011 |
| 33 | Bad Boys II (2003) - Jan 03, 2011 |
| 90 | I Am Legend (2007) - Jan 03, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |