![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sgtpeppr | |
![]() |
Movie Buff - 390 Films Ranked
Member Since: Oct 28, 2010
Location: USA
|

| 89 | JFK (1991) - Nov 25, 2010 |
| 85 | Drugstore Cowboy (1989) - Nov 25, 2010 |
| 78 | The Replacements (2000) - Nov 25, 2010 |
| 82 | Half Baked (1998) - Nov 25, 2010 |
| 77 | Analyze This (1999) - Nov 07, 2010 |
| 79 | The Big Lebowski (1998) - Nov 07, 2010 |
| 75 | The Doors (1991) - Nov 07, 2010 |
| 80 | Ocean's Twelve (2004) - Nov 07, 2010 |
| 79 | Scarface (1983) - Nov 07, 2010 |
| 85 | Radio (2003) - Nov 07, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |