Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
shadley
Movie Buff - 192 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2007
Recent Rankings
85 Gattaca (1997) - Aug 23, 2007
95 The Simpsons Movie (2007) - Aug 23, 2007
95 March of the Penguins (2005) - Aug 23, 2007
90 Spider-Man 2 (2004) - Aug 23, 2007
90 To Kill a Mockingbird (1962) - Aug 23, 2007
85 Addams Family Values (1993) - Aug 23, 2007
95 Ice Age: The Meltdown (2006) - Aug 23, 2007
85 Life (1999) - Aug 23, 2007
65 Donnie Darko (2001) - Aug 23, 2007
90 Singles (1992) - Aug 23, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with shadley. Why not go rank more films, then come back and check it out again?