Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
shadowane
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Aug 3, 2007
Location: USA
Recent Rankings
90 The Incredibles (2004) - Aug 03, 2007
Mini-Review: Man I love this movie.
80 The Matrix (1999) - Aug 03, 2007
Mini-Review: No matter what the first is a great action movie.
80 Shaun of the Dead (2004) - Aug 03, 2007
85 Batman Begins (2005) - Aug 03, 2007
Mini-Review: Damn good action movie.
65 The Girl Next Door (2004) - Aug 03, 2007
Mini-Review: This movie was better than it should have been.
65 The Monster Squad (1987) - Aug 03, 2007
70 The Goonies (1985) - Aug 03, 2007
75 Spaceballs (1987) - Aug 03, 2007
15 Shallow Hal (2001) - Aug 03, 2007
Mini-Review: Man this movie is awful. Just awful.
75 Galaxy Quest (1999) - Aug 03, 2007
Mini-Review: As a friend said, "This is the best Star Trek movie."
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with shadowane. Why not go rank more films, then come back and check it out again?