Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
shadowchance
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: May 1, 2006
Location: USA
Recent Rankings
100 As Good As It Gets (1997) - Aug 13, 2007
75 Gangs of New York (2002) - Aug 13, 2007
60 Heaven Can Wait (1943) - Aug 13, 2007
80 Inside Man (2006) - Aug 13, 2007
60 Spider-Man 2 (2004) - Aug 13, 2007
85 A Fish Called Wanda (1988) - Aug 13, 2007
80 The Family Stone (2005) - Aug 13, 2007
70 Rocky IV (1985) - Aug 13, 2007
50 Godzilla (1998) - Aug 13, 2007
78 Road to Perdition (2002) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with shadowchance. Why not go rank more films, then come back and check it out again?