![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
shadowysa | |
![]() |
Movie Buff - 226 Films Ranked
Member Since: Aug 2, 2010
Location: istanbul, istanbul, Turkey
|
|
Bio: tv-series,movie
| |

| 80 | Watchmen (2009) - Nov 10, 2010 |
| 80 | Marley & Me (2008) - Nov 10, 2010 |
| 70 | Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay (2008) - Nov 10, 2010 |
| 100 | Band of Brothers (2001) - Nov 10, 2010 |
| 70 | Hostel (2005) - Nov 10, 2010 |
| 70 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Nov 10, 2010 |
| 90 | Bloodsport (1988) - Nov 10, 2010 |
| 90 | Rocky III (1982) - Nov 10, 2010 |
| 90 | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Nov 10, 2010 |
| 80 | Vicky Cristina Barcelona (2008) - Nov 10, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |