![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
shaga | |
![]() |
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Dec 12, 2009
|

| 68 | Back to the Future Part III (1990) - Dec 12, 2009 |
| 88 | Groundhog Day (1993) - Dec 12, 2009 |
| 75 | X-Men: The Last Stand (2006) - Dec 12, 2009 |
| 92 | Children of Men (2006) - Dec 12, 2009 |
| 70 | Panic Room (2002) - Dec 12, 2009 |
| 81 | Cape Fear (1991) - Dec 12, 2009 |
| 83 | Disturbia (2007) - Dec 12, 2009 |
| 79 | Spider-Man 2 (2004) - Dec 12, 2009 |
| 85 | Speed (1994) - Dec 12, 2009 |
| 52 | Volcano (1997) - Dec 12, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |