![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
shaidavis | |
![]() |
Movie Buff - 103 Films Ranked
Member Since: Mar 25, 2006
Location: USA
|

| 85 | The Fugitive (1993) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Trembling Before G-d (2001) - Aug 13, 2007 |
| 45 | Collateral (2004) - Aug 13, 2007 |
| 35 | Charlie's Angels: Full Throttle (2003) - Aug 13, 2007 |
| 45 | Thelma & Louise (1991) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Spider-Man 2 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 55 | Punch-Drunk Love (2002) - Aug 13, 2007 |
| 80 | A Beautiful Mind (2001) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |