![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
shai.fisher | |
![]() |
Film Freak - 546 Films Ranked
Member Since: Aug 1, 2006
Location: Jerusalem, Israel
Age: 31
Gender: Male
Status: Single
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Rise of the Planet of the Apes (2011) - Jan 23, 2012 |
| 75 | Moneyball (2011) - Jan 23, 2012 |
| 75 | Beauty and the Beast (1991) - Jan 23, 2012 |
| 60 | San tau chi saidoi (2000) - Dec 05, 2011 |
| 80 | Mozart and the Whale (2005) - Dec 05, 2011 |
| 85 | Restoration (2011) - Oct 23, 2011 |
| 75 | The Band's Visit (2007) - Oct 23, 2011 |
| 60 | Shiva (2008) - Oct 23, 2011 |
| 85 | Clara Hakedosha (1996) - Oct 23, 2011 |
| 80 | Late Marriage (2001) - Oct 23, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |