Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
shakleton
Movie Buff - 164 Films Ranked
Member Since: Jan 11, 2009
Location: Scottsdale, Arizona, USA
Recent Rankings
85 Forrest Gump (1994) - Jan 11, 2009
89 Young Frankenstein (1974) - Jan 11, 2009
50 Revenge of the Nerds (1984) - Jan 11, 2009
94 Milk (2008) - Jan 11, 2009
96 The Shining (1980) - Jan 11, 2009
86 Man on Wire (2008) - Jan 11, 2009
93 Toy Story (1995) - Jan 11, 2009
94 Misery (1990) - Jan 11, 2009
90 Monster's Ball (2001) - Jan 11, 2009
80 Enter the Dragon (1973) - Jan 11, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with shakleton. Why not go rank more films, then come back and check it out again?