![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
shalil | |
![]() |
Movie Buff - 191 Films Ranked
Member Since: Oct 1, 2010
Location: tehran, Iran
|
|
Bio: I\'m trying to be happy
| |

| 84 | Dances with Wolves (1990) - Oct 01, 2010 |
| 78 | Autumn in New York (2000) - Oct 01, 2010 |
| 67 | Fanfan la tulipe (2003) - Oct 01, 2010 |
| 80 | American History X (1998) - Oct 01, 2010 |
| 35 | Halloween (1978) - Oct 01, 2010 |
| 88 | WALL·E (2008) - Oct 01, 2010 |
| 68 | Close Encounters of the Third Kind (1977) - Oct 01, 2010 |
| 77 | A Beautiful Mind (2001) - Oct 01, 2010 |
| 83 | Juno (2007) - Oct 01, 2010 |
| 80 | The Blind Side (2009) - Oct 01, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |