![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
shams | |
![]() |
Movie Buff - 234 Films Ranked
Member Since: Jan 17, 2012
Location: Canada
|

| 75 | Pride and Prejudice (1995) - Jan 25, 2012 |
| 85 | Aladdin (1992) - Jan 25, 2012 |
| 85 | Forrest Gump (1994) - Jan 25, 2012 |
| 65 | Step Brothers (2008) - Jan 25, 2012 |
| 75 | Liar Liar (1997) - Jan 25, 2012 |
| 75 | Memoirs of a Geisha (2005) - Jan 25, 2012 |
| 70 | Striptease (1996) - Jan 25, 2012 |
| 70 | The Sixth Sense (1999) - Jan 25, 2012 |
| 90 | The Lion King (1994) - Jan 25, 2012 |
| 85 | Notting Hill (1999) - Jan 25, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |