shandi!

shandi
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 11 Feb 2009
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 68% The Green Mile (1999) - Rated 11 Feb 2009
65 30% The Sixth Sense (1999) - Rated 11 Feb 2009
95 87% The Godfather: Part II (1974) - Rated 11 Feb 2009
"el padrino es saga de culto para mi"
85 68% Misery (1990) - Rated 11 Feb 2009
70 41% Analyze This (1999) - Rated 11 Feb 2009
65 30% October Sky (1999) - Rated 11 Feb 2009
65 30% Jumper (2008) - Rated 11 Feb 2009
65 30% 8 Mile (2002) - Rated 11 Feb 2009
85 68% Planet of the Apes (1968) - Rated 11 Feb 2009
"para la epoca, muy buena. peli de culto o al menos para ver si o si en la vida"
30 0% The Patriot (2000) - Rated 11 Feb 2009
"odio las peliculas pro USA"