![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
shani25790 | |
![]() |
Flick Fan - 35 Films Ranked
Member Since: Mar 27, 2010
Location: Australia
|

| 95 | The Wrestler (2008) - Mar 27, 2010 |
| 60 | 13 Going on 30 (2004) - Mar 27, 2010 |
| 81 | A Beautiful Mind (2001) - Mar 27, 2010 |
| 80 | Saw (2004) - Mar 27, 2010 |
| 80 | Reservoir Dogs (1992) - Mar 27, 2010 |
| 70 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Mar 27, 2010 |
| 75 | Cinderella (1950) - Mar 27, 2010 |
| 50 | She's All That (1999) - Mar 27, 2010 |
| 87 | Dead Poets Society (1989) - Mar 27, 2010 |
| 60 | The Tuxedo (2002) - Mar 27, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |