Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
shanw
Movie Buff - 122 Films Ranked
Member Since: Jan 23, 2012
Location: Singapore
Recent Rankings
86 Never Let Me Go (2010) - Feb 06, 2012
81 Adventureland (2009) - Feb 03, 2012
75 Charlie Bartlett (2007) - Feb 03, 2012
60 Gigantic (2008) - Feb 01, 2012
78 The Lookout (2007) - Jan 30, 2012
82 Horrible Bosses (2011) - Jan 30, 2012
82 Collateral (2004) - Jan 28, 2012
80 You Don't Know Jack (2010) - Jan 28, 2012
65 Face/Off (1997) - Jan 28, 2012
85 Nothing to Lose (1997) - Jan 26, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with shanw. Why not go rank more films, then come back and check it out again?