![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
shaphappy | |
![]() |
Movie Buff - 129 Films Ranked
Member Since: Mar 17, 2010
Location: USA
|

| 55 | In Time (2011) - Jan 02, 2012 |
| 70 | Super Size Me (2004) - Jan 02, 2012 |
| 5 | Conan the Barbarian (2011) - Jan 02, 2012 |
| 81 | The Count of Monte Cristo (2002) - Jan 02, 2012 |
| 93 | Super (2011) - Jan 02, 2012 |
| 93 | Drive (2011) - Sep 28, 2011 |
| 80 | Super 8 (2011) - Sep 27, 2011 |
| 70 | Synecdoche, New York (2008) - Sep 27, 2011 |
| 60 | Face/Off (1997) - Sep 27, 2011 |
| 87 | True Grit (2010) - Feb 26, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |