shar54880

shar54880
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 17 Feb 2012
Location: Melbourne, Florida, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 66% Scarface (1983) - Rated 17 Feb 2012
88 39% Shrek (2001) - Rated 17 Feb 2012
86 27% High Noon (1952) - Rated 17 Feb 2012
93 84% Up (2009) - Rated 17 Feb 2012
90 66% Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Rated 17 Feb 2012
87 32% Garden State (2004) - Rated 17 Feb 2012
93 84% Mermaids (1990) - Rated 17 Feb 2012
92 79% The Elephant Man (1980) - Rated 17 Feb 2012
90 66% Gremlins (1984) - Rated 17 Feb 2012
88 39% Die Hard (1988) - Rated 17 Feb 2012