![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sharkeyj1 | |
![]() |
Film Freak - 543 Films Ranked
Member Since: Dec 22, 2008
Location: Moosic, PA, USA
|

| 100 | Burning Bright (2010) - Feb 04, 2012 |
| 100 | Midnight in Paris (2011) - Feb 04, 2012 |
| 100 | RoboCop 2 (1990) - Jan 22, 2012 |
| 100 | Warrior (2011) - Jan 21, 2012 |
| 100 | RoboCop 3 (1993) - Jan 19, 2012 |
| 100 | RoboCop (1987) - Jan 17, 2012 |
| 100 | Troll Hunter (2010) - Jan 16, 2012 |
| 100 | Die Hard (1988) - Jan 14, 2012 |
| 100 | Moneyball (2011) - Jan 13, 2012 |
| 100 | The Hangover Part II (2011) - Jan 09, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |