![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sharonga | |
![]() |
Flick Fan - 64 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: USA
|

| 95 | Scent of a Woman (1992) - Aug 20, 2009 |
| 60 | Grease 2 (1982) - Aug 20, 2009 |
| 90 | Forrest Gump (1994) - Aug 20, 2009 |
| 90 | Fight Club (1999) - Aug 20, 2009 |
| 35 | Snatch (2000) - Aug 20, 2009 |
| 89 | Schindler's List (1993) - Aug 20, 2009 |
| 87 | Office Space (1999) - Aug 20, 2009 |
| 90 | American Beauty (1999) - Aug 20, 2009 |
| 90 | Misery (1990) - Aug 20, 2009 |
| 87 | The Game (1997) - Aug 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |