![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sharp_e- | |
![]() |
Film Freak - 694 Films Ranked
Member Since: Feb 24, 2011
Location: Berlin, Germany
|

| 76 | The Inbetweeners Movie (2011) - Apr 27, 2012 |
| 65 | Safe Sex (1999) - Apr 25, 2012 |
| 74 | Hugo (2011) - Mar 11, 2012 |
| 73 | The Dreamers (2003) - Mar 03, 2012 |
| 61 | Transcendent Man (2009) - Feb 21, 2012 |
| 1 | Expelled: No Intelligence Allowed (2008) - Feb 13, 2012 |
| 73 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Jan 23, 2012 |
| 52 | Entrapment (1999) - Jan 20, 2012 |
| 57 | Mission: Impossible (1996) - Jan 20, 2012 |
| 53 | The Island (2005) - Nov 27, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |