Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
shawbin
Flick Fan - 25 Films Ranked
Member Since: Nov 10, 2008
Location: USA
Recent Rankings
51 Shrek (2001) - Oct 11, 2009
82 Mean Girls (2004) - Oct 11, 2009
95 This Is Spinal Tap (1984) - Oct 11, 2009
91 The Princess Bride (1987) - Oct 11, 2009
20 The Mummy (1999) - Oct 11, 2009
55 Rear Window (1954) - Oct 11, 2009
50 Shark Tale (2004) - Oct 11, 2009
70 The Patriot (2000) - Oct 11, 2009
64 Into the Wild (2007) - Oct 11, 2009
65 Man on Fire (2004) - Oct 11, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with shawbin. Why not go rank more films, then come back and check it out again?