Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Oscar Nominations 2012
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
shdw
Movie Buff - 316 Films Ranked
Member Since: Sep 17, 2009
Location: ankara, 11, Turkey
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
89 Limitless (2011) - Feb 01, 2012
90 Seven Pounds (2008) - Jan 21, 2012
80 In Time (2011) - Nov 16, 2011
80 The Hitcher (2007) - Oct 02, 2011
88 The Recruit (2003) - Sep 10, 2011
90 The Butterfly Effect (2004) - Sep 08, 2011
95 Million Dollar Baby (2004) - Sep 06, 2011
90 Cold Mountain (2003) - Sep 02, 2011
85 22 Bullets (2010) - Aug 31, 2011
90 Inglourious Basterds (2009) - Aug 29, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with shdw. Why not go rank more films, then come back and check it out again?