sheekus

sheekus
Movie Buff - 213 Film Ratings
Member Since: 21 Mar 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 10% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 14 Aug 2007
80 85% Black Hawk Down (2001) - Rated 14 Aug 2007
77 79% 28 Days Later (2002) - Rated 14 Aug 2007
80 85% Ninja Scroll (1993) - Rated 14 Aug 2007
75 72% A History of Violence (2005) - Rated 14 Aug 2007
10 10% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 14 Aug 2007
40 24% Basic (2003) - Rated 14 Aug 2007
80 85% Saw (2004) - Rated 14 Aug 2007
45 30% Club Dread (2004) - Rated 14 Aug 2007
80 85% The Last Samurai (2003) - Rated 14 Aug 2007