![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sheer | |
![]() |
Cinema Addict - 1197 Films Ranked
Member Since: Dec 22, 2008
Location: Durham, North Carolina, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 79 | The Hangover (2009) - Dec 28, 2009 |
| 83 | Zombieland (2009) - Dec 28, 2009 |
| 92 | Inglourious Basterds (2009) - Aug 23, 2009 |
| 80 | Funny People (2009) - Aug 23, 2009 |
| 60 | The Mutant Chronicles (2008) - Aug 16, 2009 |
| 86 | District 9 (2009) - Aug 16, 2009 |
| 75 | Mallrats (1995) - Aug 16, 2009 |
| 66 | Babylon A.D. (2008) - Aug 16, 2009 |
| 83 | Coraline (2009) - Aug 16, 2009 |
| 73 | National Security (2003) - Jul 01, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |