Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
shegoesla
Flick Fan - 65 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: Israel
Recent Rankings
75 The Jacket (2005) - Sep 19, 2010
85 Good Will Hunting (1997) - Sep 19, 2010
90 American History X (1998) - Sep 19, 2010
10 Meet the Fockers (2004) - Sep 19, 2010
95 The Reader (2008) - Sep 19, 2010
95 The Life of David Gale (2003) - Sep 19, 2010
85 Punch-Drunk Love (2002) - Sep 19, 2010
75 The Butterfly Effect (2004) - Sep 19, 2010
55 The 40-Year-Old Virgin (2005) - Sep 19, 2010
80 Snatch (2000) - Sep 19, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with shegoesla. Why not go rank more films, then come back and check it out again?