Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
shepd
Flick Fan - 75 Films Ranked
Member Since: Jul 13, 2010
Location: Canada
Recent Rankings
80 The Matrix Revolutions (2003) - Mar 07, 2011
90 Blade Runner (1982) - Mar 07, 2011
95 The Matrix (1999) - Mar 07, 2011
75 The American (2010) - Mar 07, 2011
90 Gran Torino (2008) - Mar 07, 2011
40 Nanny McPhee Returns (2010) - Mar 07, 2011
60 Nanny McPhee (2005) - Mar 07, 2011
85 Machete (2010) - Mar 07, 2011
90 Solaris (1972) - Mar 07, 2011
90 Event Horizon (1997) - Mar 07, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with shepd. Why not go rank more films, then come back and check it out again?