![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sherman83 | |
![]() |
Movie Buff - 111 Films Ranked
Member Since: Jun 10, 2006
Location: USA
|

| 75 | Man on the Moon (1999) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Little Mermaid (1989) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Heathers (1989) - Aug 13, 2007 |
| 60 | The Good Girl (2002) - Aug 13, 2007 |
| 60 | The Wedding Planner (2001) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Birthday Girl (2001) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Aug 13, 2007 |
| 65 | GoldenEye (1995) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Aug 13, 2007 |
| 60 | The Parent Trap (1998) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |