Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
shettytushar
Movie Buff - 441 Films Ranked
Member Since: Jun 26, 2009
Location: Navi Mumbai, Maharashtra, India
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
90 The Illusionist (2006) - Dec 29, 2010
87 The Blues Brothers (1980) - Dec 29, 2010
77 Rain Man (1988) - Dec 29, 2010
75 Youth in Revolt (2010) - Dec 29, 2010
72 The Black Dahlia (2006) - Dec 29, 2010
70 Alice in Wonderland (2010) - Dec 29, 2010
50 Conan the Destroyer (1984) - Dec 29, 2010
60 Freaky Friday (2003) - Dec 29, 2010
81 Jerry Maguire (1996) - Dec 29, 2010
66 Cruel Intentions (1999) - Dec 29, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with shettytushar. Why not go rank more films, then come back and check it out again?