![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
shewasafraud | |
![]() |
Flick Fan - 56 Films Ranked
Member Since: Mar 6, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | Knocked Up (2007) - Jun 04, 2007 |
| 50 | Million Dollar Baby (2004) - Mar 06, 2007 |
| 89 | Saving Private Ryan (1998) - Mar 06, 2007 |
| 70 | Lucky Number Slevin (2006) - Mar 06, 2007 |
| 60 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Mar 06, 2007 |
| 10 | The Mummy Returns (2001) - Mar 06, 2007 |
| 10 | The Mummy (1999) - Mar 06, 2007 |
| 75 | 12 Monkeys (1995) - Mar 06, 2007 |
| 40 | Pi (1998) - Mar 06, 2007 |
| 90 | Léon: The Professional (1994) - Mar 06, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |