Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
sheynondoah
Movie Buff - 342 Films Ranked
Member Since: Aug 2, 2009
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
90 Couples Retreat (2009) - Feb 18, 2010
100 (500) Days of Summer (2009) - Sep 14, 2009
Mini-Review: This is seriously one of the funniest movies ever! I loved it!
60 Addams Family Reunion (1998) - Aug 21, 2009
100 Batman Forever (1995) - Aug 21, 2009
79 Top Gun (1986) - Aug 21, 2009
20 The Next Karate Kid (1994) - Aug 20, 2009
90 Mulan (1998) - Aug 20, 2009
75 Mrs. Doubtfire (1993) - Aug 20, 2009
77 American Dreamz (2006) - Aug 20, 2009
82 In Good Company (2004) - Aug 20, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with sheynondoah. Why not go rank more films, then come back and check it out again?