Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
shez
Flick Fan - 30 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2009
Location: USA
Recent Rankings
100 Broken Arrow (1996) - Aug 21, 2009
100 Thirteen Days (2000) - Aug 21, 2009
100 Fantastic Four (2005) - Aug 21, 2009
100 The Bourne Supremacy (2004) - Aug 21, 2009
100 The Bourne Ultimatum (2007) - Aug 21, 2009
100 Mission: Impossible III (2006) - Aug 21, 2009
100 Mission: Impossible (1996) - Aug 21, 2009
100 Mission: Impossible 2 (2000) - Aug 21, 2009
100 Ocean's Eleven (2001) - Aug 21, 2009
100 Iron Man (2008) - Aug 21, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with shez. Why not go rank more films, then come back and check it out again?