![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
shhandlisten | |
![]() |
Film Freak - 841 Films Ranked
Member Since: Jul 24, 2009
Location: Uberlândia, Brazil
|
|
Message Sent!
Bio: tô foragido
| |

| 80 | Charade (1963) - Jan 31, 2012 |
| 85 | The Descendants (2011) - Jan 31, 2012 |
| 80 | Sex, Lies, and Videotape (1989) - Jan 30, 2012 |
| 85 | We Need to Talk About Kevin (2011) - Jan 29, 2012 |
| 75 | Somewhere (2010) - Jan 26, 2012 |
| 50 | Sky High (2005) - Jan 14, 2012 |
| 40 | Alice in Wonderland (2010) - Jan 14, 2012 |
| 80 | The Old Man of the Mountain (1933) - Jan 12, 2012 |
| 70 | Fantasia 2000 (1999) - Jan 12, 2012 |
| 60 | Celine and Julie Go Boating (1974) - Jan 03, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |