![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
shinju | |
![]() |
Flick Fan - 33 Films Ranked
Member Since: Apr 6, 2010
Location: USA
|

| 98 | Meet the Parents (2000) - Apr 06, 2010 |
| 85 | The Craft (1996) - Apr 06, 2010 |
| 95 | The Matrix (1999) - Apr 06, 2010 |
| 95 | The Waterboy (1998) - Apr 06, 2010 |
| 90 | Blade (1998) - Apr 06, 2010 |
| 89 | War of the Worlds (2005) - Apr 06, 2010 |
| 90 | One Hour Photo (2002) - Apr 06, 2010 |
| 98 | Titanic (1997) - Apr 06, 2010 |
| 98 | Meet the Fockers (2004) - Apr 06, 2010 |
| 75 | Planet of the Apes (2001) - Apr 06, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |