![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
shinmoo | |
![]() |
Film Freak - 578 Films Ranked
Member Since: May 15, 2010
Location: Rogers,, AR, USA
|

| 75 | The Truman Show (1998) - Dec 14, 2010 |
| 85 | Best in Show (2000) - Dec 14, 2010 |
| 70 | The Book of Eli (2010) - Dec 14, 2010 |
| 65 | March of the Penguins (2005) - Dec 14, 2010 |
| 65 | Get Smart (2008) - Dec 14, 2010 |
| 60 | Beetlejuice (1988) - Dec 14, 2010 |
| 80 | When Harry Met Sally... (1989) - Dec 14, 2010 |
| 40 | Rush Hour 2 (2001) - Dec 14, 2010 |
| 45 | Fools Rush In (1997) - Dec 14, 2010 |
| 35 | Without a Paddle (2004) - Dec 14, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |