Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
shiodooru
Movie Buff - 420 Films Ranked
Member Since: Feb 14, 2009
Location: Greece
Recent Rankings
83 Summer with Monika (1953) - Dec 28, 2010
88 Wild Strawberries (1957) - Dec 28, 2010
90 Autumn Sonata (1978) - Dec 28, 2010
84 After the Rehearsal (1984) - Dec 28, 2010
75 The Virgin Suicides (1999) - Dec 28, 2010
70 The Conversation (1974) - Dec 28, 2010
87 Three Colors: Blue (1993) - Dec 28, 2010
83 Blue Velvet (1986) - Dec 28, 2010
85 Fantastic Planet (1973) - Dec 28, 2010
73 Cube (1997) - Dec 28, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with shiodooru. Why not go rank more films, then come back and check it out again?