Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
shiplu
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Jul 9, 2011
Location: UK
Recent Rankings
10 Eagle Eye (2008) - Jul 09, 2011
Mini-Review: Waste of time
80 John Tucker Must Die (2006) - Jul 09, 2011
Mini-Review: Great Movie
85 Disturbia (2007) - Jul 09, 2011
Mini-Review: Great Entertaining and Memorable Movie
90 Cellular (2004) - Jul 09, 2011
Mini-Review: Excellent Movie
80 Employee of the Month (2006) - Jul 09, 2011
Mini-Review: Entertaining and Memorable Movie.
5 Avatar (2009) - Jul 09, 2011
Mini-Review: Waste of my Life. Not Entertaining.
50 Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events (2004) - Jul 09, 2011
Mini-Review: Entertaining Movie but Not Memorable
80 Shallow Hal (2001) - Jul 09, 2011
Mini-Review: Entertaining and Memorable Movie
60 Johnny English (2003) - Jul 09, 2011
Mini-Review: Entertaining Film
70 Cast Away (2000) - Jul 09, 2011
Mini-Review: Entertaining Film
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with shiplu. Why not go rank more films, then come back and check it out again?