![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
shiran | |
![]() |
Movie Buff - 292 Films Ranked
Member Since: Dec 20, 2011
|

| 90 | Battlestar Galactica (2003) - Mar 12, 2012 |
| 90 | Three Kings (1999) - Jan 10, 2012 |
| 74 | Office Space (1999) - Jan 10, 2012 |
| 65 | The Emperor's New Groove (2000) - Jan 10, 2012 |
| 20 | National Treasure: Book of Secrets (2007) - Jan 10, 2012 |
| 10 | 2 Fast 2 Furious (2003) - Jan 10, 2012 |
| 89 | Thank You for Smoking (2006) - Jan 10, 2012 |
| 68 | Hot Tub Time Machine (2010) - Jan 10, 2012 |
| 67 | Hulk (2003) - Jan 10, 2012 |
| 53 | Erin Brockovich (2000) - Jan 10, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |