Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
shivlev
Movie Buff - 102 Films Ranked
Member Since: Jun 15, 2008
Location: Israel
Recent Rankings
100 Into the Wild (2007) - Jul 05, 2008
87 The Machinist (2004) - Jun 15, 2008
94 Mystic River (2003) - Jun 15, 2008
90 Catch Me If You Can (2002) - Jun 15, 2008
90 Broken Flowers (2005) - Jun 15, 2008
94 Million Dollar Baby (2004) - Jun 15, 2008
82 Independence Day (1996) - Jun 15, 2008
84 Kinsey (2004) - Jun 15, 2008
91 Good Will Hunting (1997) - Jun 15, 2008
86 The Bodyguard (1992) - Jun 15, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with shivlev. Why not go rank more films, then come back and check it out again?