![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
shlemnik | |
![]() |
Movie Buff - 214 Films Ranked
Member Since: Jan 1, 2010
Location: Bulgaria
|

| 45 | Fantastic Four (2005) - Jan 13, 2010 |
| 83 | Afro Samurai (2007) - Jan 10, 2010 |
| 65 | Hellboy (2004) - Jan 09, 2010 |
| 50 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Jan 09, 2010 |
| 83 | Mongol (2007) - Jan 08, 2010 |
| 83 | Invictus (2009) - Jan 04, 2010 |
| 80 | Zift (2008) - Jan 03, 2010 |
| 83 | Braveheart (1995) - Jan 03, 2010 |
| 85 | Robin Hood: Prince of Thieves (1991) - Jan 03, 2010 |
| 85 | The Return of the Living Dead (1985) - Jan 03, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |