![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
shmajser | |
![]() |
Flick Fan - 70 Films Ranked
Member Since: Sep 30, 2011
|

| 83 | Man on the Moon (1999) - Sep 30, 2011 |
| 90 | American History X (1998) - Sep 30, 2011 |
| 55 | Demolition Man (1993) - Sep 30, 2011 |
| 88 | True Lies (1994) - Sep 30, 2011 |
| 95 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Sep 30, 2011 |
| 80 | Rocky III (1982) - Sep 30, 2011 |
| 40 | Speed 2: Cruise Control (1997) - Sep 30, 2011 |
| 70 | Underworld: Rise of the Lycans (2009) - Sep 30, 2011 |
| 30 | Independence Day (1996) - Sep 30, 2011 |
| 90 | Back to the Future Part III (1990) - Sep 30, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |