![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
shmewkey | |
![]() |
Movie Buff - 344 Films Ranked
Member Since: Feb 6, 2010
Location: UK
|

| 75 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Apr 21, 2012 |
| 76 | The Running Man (1987) - Jan 24, 2012 |
| 78 | Tenacious D in The Pick of Destiny (2006) - Jan 29, 2011 |
| 78 | The Nightmare Before Christmas (1993) - Jan 29, 2011 |
| 80 | RocknRolla (2008) - Jan 29, 2011 |
| 60 | The Fly (1986) - Jan 29, 2011 |
| 80 | The Gift (2000) - Jan 29, 2011 |
| 65 | My Best Friend's Wedding (1997) - Jan 29, 2011 |
| 85 | The Last King of Scotland (2006) - Jan 29, 2011 |
| 80 | Dracula (1992) - Jan 29, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |